Rolety
wewnętrzne

Stanowią funkcjonalną i estetyczną ozdobę, dzięki czemu idealnie wkomponują się w każde pomieszczenie. Zastosowane w nich mechanizmy naciągowe pozwalają na płynną, bardzo łatwą regulację. Zazwyczaj dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej i wzorniczej, a do ich wykonania wykorzystuje się różnorodne materiały, takie jak: tkaniny zasłonowe, tkaniny odblaskowe, a nawet gumowane.

Rolety dzień/noc

Rolety dzień/noc na wymiar, które mogą Państwo znaleźć w naszym sklepie, do badań walorów użytkowych i wysokiej estetyki. Dzięki specjalnemu systemowi w prosty sposób można wpuścić ilość światła i rozjaśnić. Włączają oświetlenie do poszczególnych elementów lubją odcięcia wnętrza od dopływu światła, tym samym tylko część prywatności po zmierzchu. W ten sposób można sprawdzić, czy tylko ilość dostarczanego światła, ale także ciepło.Ich największą zaletą jest możliwość regulacji pasów tkaniny w taki sposób, aby kontrolować przenikanie światła do pomieszczenia bez konieczności podnoszenia rolety. Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.

Rolety jednolite

Proponowane przez nas rolety materiałowe wewnętrzne przede wszystkim mogą być przeznaczone do każdego rodzaju okna. Szybko i łatwo można ustawić w pomieszczeniu kuchennym, sypialni, czy kuchni, ale także w firmowym wykonaniu. Dzięki standardowi palecie kolorów oraz wzorom, dobiorą państwo wpływu materiału do utrzymania ich w wielu stylach. Doskonale wpiszą się zarówno w stylu klasycznym, bogato dekorowanym, jak iw pełni nowoczesne, minimalistyczne wnętrza.  Dzięki szerokiej gamie materiałów na rolety jesteśmy w stanie zaproponować różne stopnie zacienienia w zależności od potrzeb naszych klientów. Procent stopnia zaciemnienia wynosi od 50 do nawet 100% dla rolet z prowadnicami.

Rolety rzymskie

Ich niezwykle estetyczne wykonanie sprawia, że są w pełni uniwersalne, wpisujące się w każdą kuchnię, salon, jadalnię, czy pokój dziecięcy. Specjalny mechanizm samohamujący jest z kolei gwarancją nieopadania tkaniny. Dodatkowo, wykonanie materiałowej lub firanowej rolety rzymskiej na wymiar sprawia, że mogą Państwo zamówić egzemplarz idealnie dopasowany do każdego przeszklenia. W ofercie posiadamy modele także do okien dachowych. Skrupulatne wykonanie i wysoce wytrzymały mechanizm są gwarancją estetycznie zwiniętego materiału za każdym razem.

Nie tylko ochrona przed słońcem, ale również nowoczesność i wyjątkowa dekoracyjność sprawiają, że rolety rzymskie tworzone na wymiar wciąż są popularnym elementem aranżacji okien.

Skontaktuj się z nami

Media społecznościowe