Moskitiery na okna

Moskitiery okienne

Świeże powietrze w sypialni podczas ciepłego letniego wieczoru może korzystnie wpływać na kojący i regeneracyjny sen. Chcąc uzyskać taką aurę w wybranym pomieszczeniu, otwierane zostaje szeroko okno. Jednak takie rozwiązanie niestety staje się okazją dla komarów i muszek do złożenia wizyty w pokoju. W takich chwilach niezastąpione stają się siatki przeciw owadom.Zainstalowana moskitiera na drzwi balkonowe lub okna skutecznie zatrzymuje wszelkiego rodzaju insekty. Dzięki odpowiedniemu rozstawieniu oczek, nasz produkt nie przepuszcza nawet najmniejszych owadów.

Moskitiera okienna ramkowa

Moskitiera ramkowa to praktyczna i estetyczna siatka oprawiona w aluminiową ramkę. Skutecznie chroni wnętrza naszych mieszkań i domów przed owadami i innymi szkodnikami. Dodatkowo stanowi doskonałą ochronę przed kurzem, zanieczyszczeniami i pyłkami. Moskitiera ramkowa produkowana jest na wymiar, dzięki czemu doskonale dopasuje się do każdego okna, zapewniają 100% szczelność.

Moskitiera rolowana

 Montowana we wnęce okiennej moskitiera rolowana składa się z kasety chroniącej siatkę, prowadnic zapewniających idealne dopasowanie moskitiery na oknie, siatki z włókna szklanego oraz szczelnego systemu zamykania. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest możliwość podniesienia i odsłonięcia moskitiery w dowolnym momencie i zapewnienia swobodnego dostępu do okna.

 

Skontaktuj się z nami

Media społecznościowe