Moskitiery

Moskitiery okienne i drzwiowe

Świeże powietrze w sypialni podczas ciepłego letniego wieczoru może korzystnie wpływać na kojący i regeneracyjny sen. Chcąc uzyskać taką aurę w wybranym pomieszczeniu, otwierane zostaje szeroko okno. Jednak takie rozwiązanie niestety staje się okazją dla komarów i muszek do złożenia wizyty w pokoju. W takich chwilach niezastąpione stają się siatki przeciw owadom.Zainstalowana moskitiera na drzwi balkonowe lub okna skutecznie zatrzymuje wszelkiego rodzaju insekty. Dzięki odpowiedniemu rozstawieniu oczek, nasz produkt nie przepuszcza nawet najmniejszych owadów.

Moskitiera okienna

Moskitiera ramkowa to praktyczna i estetyczna siatka oprawiona w aluminiową ramkę. Skutecznie chroni wnętrza naszych mieszkań i domów przed owadami i innymi szkodnikami. Dodatkowo stanowi doskonałą ochronę przed kurzem, zanieczyszczeniami i pyłkami. Moskitiera ramkowa produkowana jest na wymiar, dzięki czemu doskonale dopasuje się do każdego okna, zapewniają 100% szczelność.

Moskitiera rolowana

 Montowana we wnęce okiennej moskitiera rolowana składa się z kasety chroniącej siatkę, prowadnic zapewniających idealne dopasowanie moskitiery na oknie, siatki z włókna szklanego oraz szczelnego systemu zamykania. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest możliwość podniesienia i odsłonięcia moskitiery w dowolnym momencie i zapewnienia swobodnego dostępu do okna.

 

Moskitiera plisowana

Moskitiera plisowana to produkt doceniany przez osoby pragnące zapewnić sobie ochronę przed insektami oraz wysoki komfort odpoczynku. Cechą charakterystyczną moskitiery plisowanej jest zastosowanie funkcjonalnej, plisowanej siatki, która podczas zwijania układa się w harmonijkę i chowa w profilu bocznym, nie zajmując dużo miejsca. Moskitiery plisowane szczególnie polecane są do stosowania na drzwiach tarasowych i we wnękach balkonowych.

Moskitiera zawiasowa

 

Moskitiery drzwiowe to praktyczne i wygodne rozwiązanie chroniące wnętrza domów, mieszkań i obiektów usługowych przed owadami i insektami. Stanowi doskonałe zabezpieczenie drzwi balkonowych. Moskitiera ramkowa otwarta mocowana jest bezpośrednio do ościeżnicy lub ościeżnicy poprzez zawiasy z samodomykaczem. Zaokrąglony profil ościeżnicy wykonany jest z ekstrudowanego aluminium i pasuje do aktualnie stosowanych ram drzwiowych.

Skontaktuj się z nami

Media społecznościowe